Projekt koncepcyjny wnętrza basenu w zabudowie jednorodzinnej.

Drzewko jesieni. Rozłożysta korona dojrzałych liści, których wiekszość leży osypana u podnóża pnia. Korona i kształt spójne z drzewkiem zimowym. Ciepła kolorystyka: brązy, beże, czerwienie, pomarańcze i żółcie. Tło dla niego stanowi motyw wielu drzewek z uogólnioną kolorystyką.

Drzewko zima-wiosna. Stylem, ksztaltem pnia i korony nawiązuje do drzewka jesiennego. Na niższych gałęziach zamocowany zraszacz z zimną wodą z wysięgiem nad nieckę brodzika. Powoduje to efekt ściekania wody deszczowej po konarach. Utworzona w pniu dziupla będzie wypełniona lodem (technologia i aparatura wytwarzania lodu umiejscowiona za ścianą). Kolorystyka: brązy, szarości, biele przechodzące w zieleń. Prysznic. Kolory lata. Dojrzała zieleń, stopniowana w kilku odcieniach. Najmocniejsze zielenie na suficie, najsłabsze na posadzce. Wc. Kolory wiosny. Girlandy winorośli zwisające z sufitu. Słaba dojrzewająca zieleń.

Całość kompozycji przestrzenno-kolorystycznej przedstawia zamknięty cykl roczny natury. Kolor sprzętów wewnątrz hali basenowej- w nawiązaniu do kolorystyki przewodniej.

  • OPRACOWANIE: KONCEPCJA
  • ROK: 2004
  • WSPÓŁPRACA: Kooperacja projektowa
  • MATERIAŁY: www.bisazza.it
Wnętrza basenu